Byt 2 + kk, Pechlátova, Radlice - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Pechlátova, Radlice - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Pechlátova, Radlice - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Pechlátova, Radlice - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Pechlátova, Radlice - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Pechlátova, Radlice - Praha 5 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 53 m2, balkon 4 m2

Praha 5, Radlice, Pechlátova

Nezařízený byt s balkonem ve 2. patře novostavby s výtahem. Klidná lokalita v rychlém dosahu stanic metra Radlická a Anděl, s rychlým spojením ke komerčnímu a zábavnímu centru Nový Smíchov. V blízkosti budovy se nachází park a dětské hřiště, plavecký bazén, fitness.

Byt tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s masážním sprchovým koutem a toaletou a vstupní předsíň. Obývací pokoj i ložnice mají přístup na balkon.

Celodřevěné podlahy, okna a dveře, vyhřívaná dlažba v koupelně, francouzská okna, žaluzie, pračka, myčka, alarm, v domě je kamerový systém. Poplatky za společné domovní služby, topení a vodu 2500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. Nezařízené. K dispozici od 15. srpna 2020.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 57 m2
Balkon 4 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36485

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.