Byt 3 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 1
Byt 3 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 2
Byt 3 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 3
Byt 3 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 4
Byt 3 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 5
Byt 3 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 6
Byt 3 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 7
Byt 3 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 8
Byt 3 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 9
Byt 3 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 10
Byt 3 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 11

Byt 3 + kk

Interiér 69 m2, balkon 2 m2

Praha 2, Nové Město, Myslíkova

Nabízíme k pronájmu nadstandardní, plně zařízený byt se 2 koupelnami a balkonem ve 2. patře citlivě zrekonstruovaného domu z r. 1905 s výtahem, kamerovým systémem, sofistikovanou ventilací a pečlivě zachovanými původními prvky. Dům se nachází v centru Prahy pár minut od nábřeží Vltavy, Žofína a Národního divadla, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, pár minut chůze od stanice metra Karlovo náměstí, v pěším dosahu Václavského náměstí. V domě mohou nájemci využít správcovských služeb 24/7, služeb concierge, studia tradiční thajské masáže, pekařství La Petite France a havajského bistra Poke Haus, ve vedlejším hotelu je k dispozici recepce, sauna, spa, kavárna a asijská restaurace.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice s malou šatnou a koupelnou (sprchový kout, toaleta), 2. ložnice s koupelnou (vana, toaleta), samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala s přístupem na balkon.

Rekuperace, vysoké stropy se štukovou výzdobou, velká dřevěná okna s trojskly, parkety, dlažba, vybavení na míru, vestavěné úložné prostory, samostatný plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí, 3 TV, vysokorychlostní internet. Možnost parkování v nedalekých garážích za dodatečný poplatek. Poplatky za společné služby a spotřebu energií vč. internetového a satelitního připojení: 5000 Kč měsíčně. Možnost střednědobého pronájmu (min. 1 měsíc) za vyšší nájemné.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 71 m2
Balkon 2 m2
Parkování Možnost parkování v nedalekých garážích za dodatečný poplatek.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37223

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.