Byt 2 + 1, Moravská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + 1, Moravská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + 1, Moravská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + 1, Moravská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + 1, Moravská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + 1, Moravská, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + 1, Moravská, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 2 + 1, Moravská, Vinohrady - Praha 2 | 8
Byt 2 + 1, Moravská, Vinohrady - Praha 2 | 9

Byt 2 + 1

Interiér 59 m2

Praha 2, Vinohrady, Moravská

Nadstandardní byt pár bloků od stanice metra Náměstí Míru. Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrenovovaný, vkusně zařízený byt v 5. patře udržovaného bytového domu s výtahem a zachovanými původními architektonickými prvky. Budova stojí v klidné ulici ve vyhledávané rezidenční čtvrti na Vinohradech, v blízkosti Bezručových a Havlíčkových sadů, pár minut chůze od Náměstí Míru. Lokalita nabízí velmi rychlou dostupnost do centra, plnou občanskou vybavenost a veškeré služby.

Byt má obývací pokoj s lihovým krbem a jídelnou, plně vybavenou kuchyň, 1 ložnici s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), technickou komoru, samostatnou toaletu s bidet. sprškou a vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi.

Nové vybavení a nábytek, velká okna, dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, plynový kotel, eletricky ovládaná polohovací sedačka, myčka, indukční varná deska, kombinovaná trouba, lednice na víno, TV, sklepní kóje. Možnost pronájmu samostatné garáže ve dvoře budovy za 3.500 Kč měsíčně. Záloha na společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 59 m2
Parkování Garáž ve dvoře budovy.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37252

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.