Byt 1 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 1 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 1 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 1 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 1 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 1 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 6
Byt 1 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 7

Byt 1 + kk

Interiér 32 m2, balkon 4 m2

Praha 7, Holešovice, Na Maninách

Nabízíme k pronájmu garsoniéru s balkonem ve 4. patře moderního bytového domu s výtahem a upraveným vnitroblokem s odpočinkovou zónou s hřištěm a vyhrazeným místem na grilování. Budova leží v těsné blízkosti nábřeží Vltavy, v klidné ulici ve vyhledávané části Prahy 7 v Holešovicích s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a tramvajovými spoji ke stanicím metra Vltavská a Nádraží Holešovice. Výborná dostupnost do centra, v blízkosti se nachází Squash Holešovice, golfové hřiště (driving range) Rohanský ostrov, Galerie moderního umění DOX, známá Pražská tržnice a mnoho divadel a hudebních klubů (SaSaZu, La Fabrika, Jatka 78 ad.).

Byt tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybaveným kuchyňským koutem a balkonem s výhledem do tichého vnitrobloku, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, dlažba, centrální vytápění, pračka se sušičkou, myčka, sklep. Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 2000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Měsíční nájemné 12 000 Kč / 469 €
Celková plocha 36 m2
Balkon 4 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38811

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.