Byt 2 + kk, Vítové, Hlubočepy - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Vítové, Hlubočepy - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Vítové, Hlubočepy - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Vítové, Hlubočepy - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Vítové, Hlubočepy - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Vítové, Hlubočepy - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Vítové, Hlubočepy - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Vítové, Hlubočepy - Praha 5 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 51 m2, lodžie 4 m2

Praha 5, Hlubočepy, Vítové

Nový nezařízený byt s lodžií v 5. patře právě dokončeného projektu Rezidence Barrandov na Praze 5. Příjemná lokalita navazující na zeleň Prokopského údolí, v pěší vzdálenosti mateřská i základní škola, poliklinika a veškerá občanská vybavenost. Přímé spojení do centra Prahy, 15 minut na metro Smíchovské nádraží, 20 minut na Václavské náměstí.

Byt nabízí obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnici oddělenou posuvnými dveřmi, koupelnu s vanou a toaletou, komoru a předsíň.

Na podlaze vinyl a dlažba, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný. V domě je k dispozici kočárkárna / kolárna. Možnost pronájmu garážového stání za 1500Kč/měs a sklepa za 500Kč/měs. Pohodlné parkování také v okolí domu bez modrých zón. Poplatky za domovní služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné 18 000 Kč / 708 €
Celková plocha 55 m2
Lodžie 4 m2
Parkování Možnost pronájmu garážového stání za 1500Kč/měs.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39500

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.