Byt 2 + kk, Mezi Vodami, Modřany - Praha 4 | 1
Byt 2 + kk, Mezi Vodami, Modřany - Praha 4 | 2
Byt 2 + kk, Mezi Vodami, Modřany - Praha 4 | 3
Byt 2 + kk, Mezi Vodami, Modřany - Praha 4 | 4
Byt 2 + kk, Mezi Vodami, Modřany - Praha 4 | 5
Byt 2 + kk, Mezi Vodami, Modřany - Praha 4 | 6
Byt 2 + kk, Mezi Vodami, Modřany - Praha 4 | 7
Byt 2 + kk, Mezi Vodami, Modřany - Praha 4 | 8
Byt 2 + kk, Mezi Vodami, Modřany - Praha 4 | 9

Byt 2 + kk

Interiér 48 m2, terasa 15 m2

Praha 4, Modřany, Mezi Vodami

Zcela zařízený jednoložnicový byt s terasou, se sklepem a garážovým stáním, v 8. patře nedávno postavené budovy rezidenčního komplexu s veřejně přístupným parkem. Lokalita prochází postupnou revitalizací a přeměnou v moderní čtvrť s veškerými službami. V bezprostřední blízkosti freestyle park, lanové centrum, cyklostezka (20 minut náplavka na Výtoni, 25 minut centrum), poliklinika. Tramvajová zastávka s častými spoji do centra je vzdálena 8 minut chůze.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, ložnici s vestavěnými skříněmi, koupelnu s vanou a toaletou a vstupní chodbu s úložnými prostory. Terasa je přístupná z obou pokojů.

Plovoucí podlahy, dlažba, podlahové vytápění v koupelně, velká dřevěná okna, rekuperace, myčka, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, sklep. V domě kočárkárna, kolárna, u domovního vstupu lobby s posezením. Garážové stání v ceně. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění 3.500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od října 2022.

Měsíční nájemné 25 000 Kč / 1 025 €
Celková plocha 64 m2
Terasa 15 m2
Parkování Parkování v garáži.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39879

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.