Byt 1 + kk, Hejtmánkova , Libeň - Praha 8 | 1
Byt 1 + kk, Hejtmánkova , Libeň - Praha 8 | 2
Byt 1 + kk, Hejtmánkova , Libeň - Praha 8 | 3
Byt 1 + kk, Hejtmánkova , Libeň - Praha 8 | 4
Byt 1 + kk, Hejtmánkova , Libeň - Praha 8 | 5
Byt 1 + kk, Hejtmánkova , Libeň - Praha 8 | 6
Byt 1 + kk, Hejtmánkova , Libeň - Praha 8 | 7

Byt 1 + kk

Interiér 26 m2

Praha 8, Libeň, Hejtmánkova

Kompletně zařízené, nové studio s patrem na spaní ve třetím patře nově zrekonstruované budovy bez výtahu v Praze 8 - Libni. Lokalita se skvělou dopravní dostupností, přímo u domu zastávka tramvaje, metro B Palmovka 4 minuty, metro C Kobylisy jen 6 minut jízdy. V místě veškerá občanská vybavenost.

Studio tvoří obývací pokoj s kuchyňskou linkou, vestavěné patro na spaní, koupelna se sprchovým koutem a WC a vstupní chodba.

Plovoucí podlahy, vinyl a dlažba, v kuchyni indukční varná deska, lednice, mikrovlnná trouba kombinovaná s elektrickou. TV, pračka, elektrický bojler a topení na elektřinu. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu vody 1800 Kč měsíčně. Elektřina se převádí na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 26 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39936

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.