Byt 2 + kk, Nad Okrouhlíkem, Libeň - Praha 8 | 1
Byt 2 + kk, Nad Okrouhlíkem, Libeň - Praha 8 | 2
Byt 2 + kk, Nad Okrouhlíkem, Libeň - Praha 8 | 3
Byt 2 + kk, Nad Okrouhlíkem, Libeň - Praha 8 | 4
Byt 2 + kk, Nad Okrouhlíkem, Libeň - Praha 8 | 5
Byt 2 + kk, Nad Okrouhlíkem, Libeň - Praha 8 | 6
Byt 2 + kk, Nad Okrouhlíkem, Libeň - Praha 8 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 59 m2, balkon 4 m2

Praha 8, Libeň, Nad Okrouhlíkem

Nezařízený byt s balkonem a krásným výhledem na Prahu ve 3. patře bytového domu z roku 2005 s výtahem a podzemním parkováním v klidné ulici na okraji chráněného krajinného území Okrouhlík, pár minut chůze od stanice metra Ládví a zastávky tramvají. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí (nákupní centrum, supermarkety, restaurace, koupaliště Šutka, ad.). Nedaleko se nachází Ďáblický a Čimický háj.

Byt tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, jedna ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bidetovou sprškou, technická místnost/komora a vstupní hala. Balkon přístupný z obou hlavních místností.

Laminátové podlahy, koberec a dlažba, pračka, plynový kotel, zatemňovací rolety v ložnici, vestavěná skříň v hale, sklep. Možnost pronájmu parkovacího stání v domě za 2.000Kč/měs. Měsíční zálohy na společné služby a vodu 1899 Kč/měsíc. Elektřina a plyn se hradí zvlášť (převod na nájemce). Byt je možno dozařídit nábytkem.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 63 m2
Balkon 4 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40355
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.