Byt 2 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 2 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 2 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 8

Byt 2 + kk

Interiér 60 m2, terasa 31 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

K pronájmu nabízíme krásný dvoupokojový byt s velkou terasou ve vyhledávané čtvrti v Drotárské ulici. Byt se nachází v tiché novostavbě nad městem v blízkosti Horského parku. Lokalita nabízí i rychlé napojení na dálniční okruh.

Dispozice bytu se skládá z prostorného obývacího pokoje s jídelním a kuchyňským koutem, ložnice (s manželskou postelí), velké terasy, koupelny, samostatné toalety a vstupní haly s množstvím úložného prostoru.

Interiér je stylově zařízen, ale zároveň je vhodný pro rodinu s malým dítětem, dítě si může nerušeně hrát na bezúdržbové terase. Standardem vybavení je klimatizace, kvalitní podlahy, kompletně zařízená kuchyně včetně myčky nádobí, horkovzdušné trouby, indukční varné desky a americké lednice. Vybavení obsahuje i pračku se sušičkou, v ložnici je velké plátno a příprava na projektor. V areálu bytových domů se pro všechny nachází i velký kompostér na biologický odpad.

Interiér 60 m2, terasa 31 m2.

Měsíční nájem 800 eur včetně veškerých poplatků a garážového parkovacího stání.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 91 m2
Terasa 31 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41346

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.