Byt 4 + kk, Břehová, Josefov - Praha 1 | 1
Byt 4 + kk, Břehová, Josefov - Praha 1 | 2
Byt 4 + kk, Břehová, Josefov - Praha 1 | 3
Byt 4 + kk, Břehová, Josefov - Praha 1 | 4
Byt 4 + kk, Břehová, Josefov - Praha 1 | 5
Byt 4 + kk, Břehová, Josefov - Praha 1 | 6
Byt 4 + kk, Břehová, Josefov - Praha 1 | 7
Byt 4 + kk, Břehová, Josefov - Praha 1 | 8
Byt 4 + kk, Břehová, Josefov - Praha 1 | 9
Byt 4 + kk, Břehová, Josefov - Praha 1 | 10
Byt 4 + kk, Břehová, Josefov - Praha 1 | 11
Byt 4 + kk, Břehová, Josefov - Praha 1 | 12
Byt 4 + kk, Břehová, Josefov - Praha 1 | 13
Byt 4 + kk, Břehová, Josefov - Praha 1 | 14

Byt 4 + kk

Interiér 144 m2

Praha 1, Josefov, Břehová

Bydlení v samém srdci metropole, v klidné boční uličce bývalého židovského města se silným geniem loci, v sousedství výstavní Pařížské třídy a náměstí Miloše Formana. Stejně unikátní jako toto místo je i nabízený nezařízený byt, vyladěný při kompletní rekonstrukci do posledního detailu. Moderní a zároveň nadčasový interiér dle světových trendů doplňuje noblesa památkově chráněného domu z r. 1911 ve stylu klasicizující moderny od významného architekta a pozdějšího rektora ČVUT Antonína Engela. Skvěle dostupná lokalita nabízí možnost bohatého kulturního života i široký výběr z restaurací a kaváren. V pěším dosahu stojí mnoho architektonických památek, zejména synagog, které jsou připomínkou zdejšího původního židovského města, ale také kostelů, z nichž nejznámější jsou kostel sv. Ducha, U Salvátora a sv. Mikuláše. V blízkosti je i dobrá občanská vybavenost, nedaleko je také Rudolfinum nebo Filozofická fakulta Univerzity Karlovy.

Vzdušný byt s vysokými stropy, velkými okny a krásným výhledem do Pařížské ulice lemované stromovou alejí je umístěn v 5. podlaží, přístupném výtahem. Interiér tvoří obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou, další 2 ložnice, centrální koupelna a velká vstupní hala.

Celý byt prošel náročnou kompletní rekonstrukcí pod přísným dohledem Národního památkového ústavu. Ve svěžím a zároveň důstojném interiéru zaujme bílý řecký mramor z ostrova Thassos, ošetřený speciální impregnací proti nečistotám, který je použit na podlahách, parapetech, v koupelnách i kuchyni. Dubové parkety byly položeny v chevronovém vzoru, kuchyňské spotřebiče jsou značky Miele (indukční varná deska s integrovanou digestoří, trouba a vinotéka, spotřebiče doplňuje vestavná americká lednice novozélandské značky Fisher & Paykel), kuchyňská armatura v matné platině je značky Dornbracht, koupelnové kohoutky a toalety Swiss Aqua Technologies dodala britská společnost Crosswater. V bytě jsou vestavěné skříně, vytápění zajišťuje elektrický kotel Protherm, v koupelnách je elektrické podlahové vytápění a otopný žebřík Ambra z broušené mosazi. K bytu přísluší sklep, obyvatelé domu mohou také využívat krásnou soukromou zahradu s posezením ve vnitrobloku. Záloha na společné služby a vodu: 4000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce). Byt je k pronájmu nabízen nezařízený.

Měsíční nájemné 105 000 Kč / 4 246 €
Celková plocha 144 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42460

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.