Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 65 m2, terasa 97 m2

Praha 3, Žižkov, Prokopova

Zařízený nadstandardní klimatizovaný byt se dvěma terasami (97 m2) v 7. patře nové rezidence navržené přední českou architektkou Barborou Škorpilovou ze známého studia Mimolimit. Projekt je situován v centru Žižkova, nedaleko parků Vítkov a Parukářka, s dobrou dostupností do středu města.

V bytě je obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na terasu, z níž je dále přístupná velká střešní terasa o patro výš s výhledem do širokého okolí. Dále má ložnici s velkými okny a výhledem na park Vítkov a koupelnu s vanou, dvěma umyvadly a WC.

K dalšímu vybavení patří velká francouzská okna, špičkové materiály, mozaikové parkety, luxusní sanita, italská kuchyň a vestavěné skříně, myčka, mikrovlnná trouba, TV, vysokorychlostní internet, satelitní TV připojení a sklep. V budově je 24hodinová recepce, výtah, společná zahrada a kavárna v přízemí. V blízkosti rezidence jsou tenisové kurty, bazén, sportovní a relaxační centrum Olšanka a golfový klub Čechie. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 5000 Kč/měs. K dispozici od prosince 2016.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 162 m2
Terasa 97 m2
Parkování Parkování v podzemní garáži zahrnuto v nájmu.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 6655

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.