Byt 3 + kk, Brzorádových, Jinonice - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Brzorádových, Jinonice - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Brzorádových, Jinonice - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Brzorádových, Jinonice - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Brzorádových, Jinonice - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Brzorádových, Jinonice - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Brzorádových, Jinonice - Praha 5 | 7

Byt 3 + kk

Interiér 78 m2, terasa 17 m2

Praha 5, Jinonice, Brzorádových

Moderní částečně zařízený byt se 2 terasami (celkem 17 m2) ve 3. patře rezidenčního komplexu Botanica v Praze 5 na hranici přírodního parku Vidoule, nedaleko Prokopského a Dalejského údolí. Klidná přírodní lokalita s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí, v pěším dosahu stanice metra Nové Butovice, v těsné blízkosti Německé školy.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a vstupem na terasu, 2 ložnice, jedna se vstupem na terasu, dále koupelna (vana, bidet, toaleta), komora, toaleta pro hosty a hala s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, dlažba, kvalitní spotřebiče, venkovní rolety, pračka, myčka, TV, domácí vrátný, sklep. Výtah, k dispozici jedno parkovací stání v podzemní garáži s kamerovým systémem. Možnost pronájmu druhého parkovacího stání ve vedlejší budově za 1.500 Kč měs. Poplatky za společné služby a spotřebu energií ve výši 6.290 Kč se hradí zvlášť. Byt lze pronajmout jako zařízený i nezařízený.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 95 m2
Terasa 17 m2
Parkování Parkování k dispozici.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 7975

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.