Kancelářské prostory, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 1
Kancelářské prostory, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 2
Kancelářské prostory, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 3
Kancelářské prostory, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 4
Kancelářské prostory, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 5
Exkluzivně

R3, kanceláře, 4. patro

635 m2

Praha 1, Nové Město, Revoluční

Na základě exkluzivního pověření od pronajímatele představujeme prostory ve 4. patře administrativní budovy Revoluční 1, jež je součástí portfolia Svoboda & Williams – to v současné době tvoří přes 210 tisíc m2 komerčních prostor v populárních pražských lokalitách.
Komplex dvou administrativních budov se nachází ve finančním a historickém centru Prahy u náměstí Republiky, přímo na metru, naproti Palladiu. Jednotlivá podlaží umožňují flexibilní uspořádání – jak open space, tak dělení na jednotlivé kanceláře. Vstup do budovy prezentuje nová, designově pojatá recepce.

Lokalita:
Budova vyniká snadnou dopravní dostupností, nachází se přímo u stanice metra Náměstí Republiky (trasa B). V blízkosti jsou také zastávky tramvají a autobusů. Masarykovo nádraží je vzdáleno 5 minut pěšky, autobusové nádraží Florenc 10 minut pěšky. Velmi dobré spojení na mezinárodní letiště Václava Havla Praha i napojení na dálnice D1 a D8.

Vybavení a služby:
- v přízemí k dispozici zasedací místnost pro 8 osob
- klimatizace
- moderní telefonní ústředna
- podlahová krytina ve standardu
- recepce
- nonstop ostraha
- dvě restaurace přímo v budově

K dispozici Q1-Q2 2020.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 16 € za m2 / 409 Kč za m2
Služby 107 Kč za m2
Plocha k dispozici 635 m2
Parkování 180EUR / ps / měsíc
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 14411
Informace o budově Revoluční 1 a 3
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.