Kancelářské prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 1
Kancelářské prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 2
Kancelářské prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 3
Kancelářské prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 4

kanceláře, 3. patro

846 m2

Praha 8, Karlín, Křižíkova

23,50 - 25 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Prvotřídní kancelářské prostory k pronájmu ve 3. patře v nové budově s výbornou dopravní dostupností s přímým vstupem z metra, v blízkosti autobusového a vlakového nádraží. V objektu bude nákupní galerie, podzemní parkování a několik kultivovaných míst k setkávání a odpočinku.

Lokalita:
Výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou či automobilem. Přímý přístup ze stanice metra Florenc (trasa B, C), autobusového nádraží Florenc a tramvajových spojů. V blízkosti je rovněž Masarykovo nádraží, Muzeum hlavního města Prahy, hudební divadlo Karlín či Negrelliho viadukt.

Vybavení a služby:
Parkování v podzemí
Reprezentativní recepce

K dispozici od Q3 2022.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 23,50 - 25 € za m2 / 576 - 613 Kč za m2
Služby 125 Kč za m2
Plocha k dispozici 846 m2
Parkování 130 EUR / ps / měsíc
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39541
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.