Logistický park, Ve Žlíbku, Horní Počernice - Praha 9 | 1
Logistický park, Ve Žlíbku, Horní Počernice - Praha 9 | 2
Logistický park, Ve Žlíbku, Horní Počernice - Praha 9 | 3
Logistický park, Ve Žlíbku, Horní Počernice - Praha 9 | 4
Logistický park, Ve Žlíbku, Horní Počernice - Praha 9 | 5
Logistický park, Ve Žlíbku, Horní Počernice - Praha 9 | 6
Logistický park, Ve Žlíbku, Horní Počernice - Praha 9 | 7

Logistický park

1 226 m2

Praha 9, Horní Počernice, Ve Žlíbku

Skladovací a logistický komplex s celkovou plochou 17 ha a se zastavěnou plochou 55 000 m2 skladového zázemí. Komplex se nachází v klidné lokalitě Horních Počernic a je ideálně dostupný z dálnice D11 a R10.

Vrátnice, recepce, ostraha - kamerový systém celého areálu (10 kamer). Vlastní správa a údržba komunikací, vozová technika, čistička odpadních vod. Kantýna, prodejna potravin. Vlastní požární nádrž, požární vodovod po celém areálu. Technický servis, 2 vlastní trafostanice s kapacitou 3000 kW a 2000 kW. Možnost zajištění komplexních celních a logistických služeb.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 2 863 m2
Plocha k dispozici 1 226 m2
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 17499

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.