Obchodní prostory, Na Santince, Dejvice - Praha 6 | 1
Obchodní prostory, Na Santince, Dejvice - Praha 6 | 2
Obchodní prostory, Na Santince, Dejvice - Praha 6 | 3
Obchodní prostory, Na Santince, Dejvice - Praha 6 | 4
Obchodní prostory, Na Santince, Dejvice - Praha 6 | 5
Obchodní prostory, Na Santince, Dejvice - Praha 6 | 6
Obchodní prostory, Na Santince, Dejvice - Praha 6 | 7

Obchodní prostory

157 m2

Praha 6, Dejvice, Na Santince

Nebytový prostor v přízemí novostavby luxusního bytového domu na náměstí Na Santince, se vstupem z ulice Zelená přímo v místě autobusové zastávky. Prostor je jednopodlažní a tvoří jej hlavní plocha s otevřenou dispozicí a dále zázemí (sklad, 2x WC, sprcha, úklid). Cena je včetně 2 parkovacích míst, lze pronajmout i bez nich (odečet 5 000 Kč).

Tento nový developerský projekt je situován do atraktivní části Prahy 6 Dejvic v blízkosti nové fakulty architektury ČVUT. Výlučnost projektu je dána nejen velmi ceněnou lokalitou, ale i netradičním půdorysným řešením s prosklenou átriovou halou. Luxusnímu charakteru domu odpovídá i vysoký standard vybavení v podobě vícepodlažních podzemních garáží či exkluzivního materiálového pojetí exteriéru a interiéru domu. Projekt tvoří 6 nadzemních a 3 podzemní podlaží, v nadzemní části je umístěno celkem 25 bytů a dvě komerční jednotky přístupné z loubí lemujícího uliční fasádu domu.

Ceny jsou uvedené bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 157 m2
Parkování 2500 CZK / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 17392
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.