Obchodní prostory, Paříkova, Vysočany - Praha 9 | 1
Obchodní prostory, Paříkova, Vysočany - Praha 9 | 2
Obchodní prostory, Paříkova, Vysočany - Praha 9 | 3
Obchodní prostory, Paříkova, Vysočany - Praha 9 | 4
Obchodní prostory, Paříkova, Vysočany - Praha 9 | 5
Obchodní prostory, Paříkova, Vysočany - Praha 9 | 6
Obchodní prostory, Paříkova, Vysočany - Praha 9 | 7

Obchodní prostory

112 m2

Praha 9, Vysočany, Paříkova

Zavedené fitness centrum v rezidenční části developerského projektu Rubeška. Projekt se nachází v rychle se rozvíjející oblasti Prahy 9 – Vysočanech, v blízkosti stanice metra Vysočanská (trasa B), tramvajových a autobusových linek MHD. Nedaleko se nachází také železniční stanice Vysočany. V těsném sousedství je rozsáhlý park.

Prostor je k dispozici s veškerým vybavením interiéru, jež zahrnuje: 8 hydraulických strojů, kardiozónu, orbitrek, nábytek – skříňky, lednici, hudební aparaturu. Prostor se skládá z velkého open space, šaten a sociálního zařízení (sprchový kout, 2 umyvadla, toaleta). Na podlahách je částečně mramor a koberec, je zde velká zrcadlová stěna a venkovní roleta. Prostory jsou klimatizovány a náleží k nim terasa se zahradním nábytkem.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 112 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18197

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.