Obchodní prostory, Bieblova, Smíchov - Praha 5 | 1
Obchodní prostory, Bieblova, Smíchov - Praha 5 | 2
Obchodní prostory, Bieblova, Smíchov - Praha 5 | 3
Obchodní prostory, Bieblova, Smíchov - Praha 5 | 4
Obchodní prostory, Bieblova, Smíchov - Praha 5 | 5

kanceláře, suterén

148 m2

Praha 5, Smíchov, Bieblova

Nebytové prostory k pronájmu v suterénu zrekonstruované budovy postavené v raně secesním stylu na počátku 20. století. Prostory, situované na Praze 5, v bezprostřední blízkosti dvou městských parků, mohou sloužit jako kanceláře, výstavní místnost, vinotéka, atd.

Lokalita:
Budova se nachází v blízkosti jednoho z pražských obchodních center a v pěším dosahu stanice metra Anděl (trasa B). Výborná dopravní dostupnost autem i veřejnou dopravou, v blízkosti jsou zastávky tramvají, autobusové a vlakové nádraží. V bezprostředním okolí objektu jsou dva městské parky, škola, restaurace, obytné i administrativní objekty, obchody, banky.

Vybavení a služby:
- ostraha objektu napojením na PCO
- rozvody počítačové sítě
- možnost zavedení telefonních linek
- zajištění úklidu kanceláří po dohodě
- parkování na vlastním pozemku

Výše nájemného 170 Kč/m2/měsíc. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 148 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18974

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.