Obchodní prostory, Milady Horakové, Dejvice - Praha 6 | 1
Obchodní prostory, Milady Horakové, Dejvice - Praha 6 | 2
Obchodní prostory, Milady Horakové, Dejvice - Praha 6 | 3
Obchodní prostory, Milady Horakové, Dejvice - Praha 6 | 4
Obchodní prostory, Milady Horakové, Dejvice - Praha 6 | 5

Přízemí

219 m2

Praha 6, Dejvice, Milady Horakové

Kvalitní kancelářské prostory v přízemí nově zrekonstruované administrativní budovy na Praze 6.

Lokalita:
Projekt je situován v širším pražském centru. Strategické umístění umožňuje výborný přístup veřejnou dopravou i automobilem. Budova je přímo na stanici metra Hradčanská (trasa A), autobusových a tramvajových zastávkách, s přímým přístupem autem na vnitřní pražský okruh vedoucí na letiště, do západních Čech a Německa.

Vybavení a služby:
Velká dispoziční flexibilita. V budově jsou otevíratelná okna, koberce ve standardu, snížené podhledy, centrální vytápění, 24 hodinová bezpečnostní služba, kamerový systém CCTV ve společných prostorách, 2 samostatné recepce a 7 výtahů. V přízemí se nachází prodejna potravin Tesco Express, pobočka České spořitelny a prodejna DM drogerie.

Výše nájemného od 270 Kč/m2/měsíc. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 219 m2
Parkování Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19682

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.