Obchodní prostory, V Parku, Chodov - Praha 4 | 1
Obchodní prostory, V Parku, Chodov - Praha 4 | 2
Obchodní prostory, V Parku, Chodov - Praha 4 | 3
Obchodní prostory, V Parku, Chodov - Praha 4 | 4
Obchodní prostory, V Parku, Chodov - Praha 4 | 5
Obchodní prostory, V Parku, Chodov - Praha 4 | 6
Obchodní prostory, V Parku, Chodov - Praha 4 | 7
Obchodní prostory, V Parku, Chodov - Praha 4 | 8
Obchodní prostory, V Parku, Chodov - Praha 4 | 9

Obchodní prostory

158 m2

Praha 4, Chodov, V Parku

14,85 - 17,50 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory v prestižním projektu The Park vybudovaném v nejmodernějším provedení. Projekt se nachází v nejrychleji se rozvíjející lokalitě s kancelářskými a obchodními parky v ČR, při dálnici Praha - Vídeň – Budapešť, 50 m od stanice metra Chodov.

Každá budova je plně vybavena vysokorychlostním širokopásmovým optickým kabelem a organickou technologií, která umožňuje snadnou adaptaci technologií na inovace. V každé z budov je dále k dispozici společná vstupní lobby s recepcí, neomezený přístup 24/7, vysokorychlostní a služební výtahy, zabezpečení vnitřních sítí, klimatizace, dvojité podlahy.

The Park nabízí doplňkové služby zahrnující restaurace a kavárny, fitness centrum, zdravotní kliniku Canadian Medical Care, dvojjazyčnou školku NestLingue a mnohé další. V bezprostřední blízkosti je nákupně-zábavní centrum Chodov.

K dispozici od 1.9.2019.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 14,85 - 17,50 € za m2 / 381 - 449 Kč za m2
Služby 96 Kč za m2
Celková plocha 158 m2
Parkování 110 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20768
Informace o budově pronájem kanceláře
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.