Obchodní prostory, Evropská, Vokovice - Praha 6 | 1
Obchodní prostory, Evropská, Vokovice - Praha 6 | 2
Obchodní prostory, Evropská, Vokovice - Praha 6 | 3

Obchodní prostory

304 - 608 m2

Praha 6, Vokovice, Evropská

Obchodní prostory k pronájmu v nejmodernější administrativní budově situované na Praze 6. Budova nabízí dokonalé pracovní prostředí, v kombinaci s vyspělými technologiemi a moderním funkčním designem umí vyhovět rozmanitým potřebám svých nájemců.

Lokalita:
Budova se nachází na severozápad od centra Prahy, s výbornou viditelností z Evropské ulice a dobrou dostupností k mezinárodnímu letišti. Tramvajová a autobusová zastávka jsou v blízkosti objektu, stanice metra Nádraží Veleslavín (trasa A) je vzdálená 5 minut chůze. Snadné napojení na Pražský okruh a dále na dálnice D5 a R7. V blízkosti je několik prominentních rezidenčních oblastí a chráněná přírodní rezervace Šárka.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 608 m2
Minimální plocha 304 m2
Parkování 80 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21590
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.