Obchodní prostory, Vodičkova, Nové Město - Praha 1 | 1
Obchodní prostory, Vodičkova, Nové Město - Praha 1 | 2
Obchodní prostory, Vodičkova, Nové Město - Praha 1 | 3
Obchodní prostory, Vodičkova, Nové Město - Praha 1 | 4
Obchodní prostory, Vodičkova, Nové Město - Praha 1 | 5
Obchodní prostory, Vodičkova, Nové Město - Praha 1 | 6

Obchodní prostory, 1. patro

505 m2

Praha 1, Nové Město, Vodičkova

11,61 - 15,49 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v novém multifunkčním projektu situovaném jen pár kroků od Václavského náměstí. Exkluzivitu prostor umocňuje atraktivní lokalita ve finančním a obchodním centru města, s maximální dostupností MHD a s vlastním parkováním.

Lokalita:
Nová polyfunkční budova se nachází jen pár kroků od Václavského náměstí a Františkánské zahrady. Nákupní galerie je průchozí z Vodičkovy ulice do Františkánské zahrady a Palackého ulice. Pasáž tak vytvořila unikátní pěší zónu, která propojila Vodičkovu ulici s Františkánskou zahradou a Jungmannovým náměstím a obohatila již zavedené pěší trasy v centru Prahy. Vynikající dostupnost MHD, stanice metra Můstek (trasa A, B), Muzeum (trasa C) a tramvají.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 11,61 - 15,49 € za m2 / 300 - 400 Kč za m2
Služby 100 Kč za m2
Celková plocha 505 m2
Parkování 6000 Kč / ps / měsíc
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24691
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.