Obchodní prostory, Lomnického, Nusle - Praha 4 | 1
Obchodní prostory, Lomnického, Nusle - Praha 4 | 2
Obchodní prostory, Lomnického, Nusle - Praha 4 | 3
Obchodní prostory, Lomnického, Nusle - Praha 4 | 4
Obchodní prostory, Lomnického, Nusle - Praha 4 | 5

restaurace

480 m2

Praha 4, Nusle, Lomnického

Obchodní prostory vhodné pro restauraci k pronájmu v novém administrativním projektu situovaném v žádané lokalitě Prahy 4.

Lokalita:
Budova se nachází v těsné blízkosti stanice metra Pražského povstání (trasa C), tramvajových a autobusových zastávek. Nedaleko Pražské magistrály, která umožňuje snadný přístup na dálnici D1 a skrz Jižní spojku na mezinárodní letiště Václava Havla Praha. Blízké nákupní centrum Arkády Pankrác zajišťuje veškerou občanskou vybavenost a od budovy je vzdáleno 10 minut chůze.

Výše nájemného od 14.90 EUR/m2/měsíc. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 480 m2
Parkování 110 EUR / ps / měsíc
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25576
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.