Obchodní prostory, Kongresová, Nusle - Praha 4 | 1
Obchodní prostory, Kongresová, Nusle - Praha 4 | 2
Obchodní prostory, Kongresová, Nusle - Praha 4 | 3
Obchodní prostory, Kongresová, Nusle - Praha 4 | 4
Obchodní prostory, Kongresová, Nusle - Praha 4 | 5

Obchodní prostory

30 m2

Praha 4, Nusle, Kongresová

Obchodní prostory k pronájmu v moderním hotelovém komplexu, který se nachází nad nuselským údolím, jen pár minut od centra Prahy, a nabízí krásný výhled na historickou část města. Prostory jsou připravené k nastěhování a jsou vhodné pro salon a kosmetické služby, které budou sloužit mimo jiné hotelovým hostům.

Lokalita:
Budova se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 4, v blízkosti Kongresového centra Praha a Vyšehradu a je velmi dobře dostupná autem i hromadnou dopravou – hned před budovou stanice metra Vyšehrad (trasa C). V blízkosti hotelu Vyšehradské sady a nedaleko obchodní centrum Pankrác. Snadné napojení na dálnici D1.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 30 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26024

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.