Obchodní prostory, Areál Šroubáren, Libčice nad Vltavou - Praha-západ | 1
Obchodní prostory, Areál Šroubáren, Libčice nad Vltavou - Praha-západ | 2
Obchodní prostory, Areál Šroubáren, Libčice nad Vltavou - Praha-západ | 3
Obchodní prostory, Areál Šroubáren, Libčice nad Vltavou - Praha-západ | 4
Obchodní prostory, Areál Šroubáren, Libčice nad Vltavou - Praha-západ | 5
Obchodní prostory, Areál Šroubáren, Libčice nad Vltavou - Praha-západ | 6
Obchodní prostory, Areál Šroubáren, Libčice nad Vltavou - Praha-západ | 7
Obchodní prostory, Areál Šroubáren, Libčice nad Vltavou - Praha-západ | 8
Obchodní prostory, Areál Šroubáren, Libčice nad Vltavou - Praha-západ | 9

Obchodní prostory

550 - 1 390 m2

Praha-západ, Libčice nad Vltavou, Areál Šroubáren

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Atypické nebytové prostory k pronájmu v budově bývalé kotelny situované v industriálním areálu Šroubárny Libčice severozápadně od Prahy. Budova byla postavena na přelomu 19. a 20. století z cihel vyhlášené cihelny Fischerů. Objekt prošel citlivou rekonstrukcí s důrazem na zachování původní podoby stavby.

Rekonstrukce objektu je dílem architektonického Ateliéru Hoffman. Tento ateliér úspěšně zrevitalizoval také vedlejší budovu Uhelný mlýn, která byla v roce 2013 oceněna národní cenou za architekturu Grand Prix.

Objekt o rozloze cca 1 400 m2 se skládá ze dvou navzájem propojených částí vhodných například pro restauraci a eventový sál. Hlavní budova v industriálním stylu je řešena formou open space, na který navazuje další dvoupodlažní stavba. Dle dohody je možné i jiné využití objektu.

Lokalita:
Areál se nachází v obci Libčice, severozápadně od Prahy na břehu Vltavy a nabízí krásný výhled na protější skalní masiv. V blízkosti dálnice D8 a letiště Praha Vodochody. Umístění areálu v těsné blízkosti nádraží nabízí dobré spojení s Prahou (cca 20 minut). Cyklostezka podél řeky a možnost plavby lodí jsou zajímavým atributem této lokality.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Autorka fotografií: Andrea Thiel Lhotáková

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Celková plocha 1 390 m2
Minimální plocha 550 m2
Parkování Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27725
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Šlikova 16