Obchodní prostory, Kolbenova, Vysočany - Praha 9 | 1
Obchodní prostory, Kolbenova, Vysočany - Praha 9 | 2
Obchodní prostory, Kolbenova, Vysočany - Praha 9 | 3

obchodní prostor, 1.PP

1 221 m2

Praha 9, Vysočany, Kolbenova

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v administrativní budově která je bijícím srdcem projektu umístěného v historickém industriálním centru v městské části Praha 9 – Vysočany.

Projekt je pečlivě připraven tak, aby dosáhl zásadního zlepšení technického standardu budovy a zároveň zachoval unikátní industriální charakter této národní kulturní památky. Nabízí prostor pro výtvarné galerie a ateliéry, obchodní jednotky, kavárny a restaurace, sportovní zařízení, kulturní akce, a sdílená pracovní místa i kanceláře. Propojení industriální architektury s novým pojetím prostoru, který odpovídá nárokům na současné administrativní stavby.

Lokalita:
Skvělé dopravní spojení osobní automobilovou a veřejnou dopravou. Tramvajová zastávka je přímo před areálem. Stanice metra Kolbenova (trasa B) je v docházkové vzdálenosti 3 minut. Do centra Prahy se dostanete za 20 minut po příjemné cyklostezce. Nákupní a administrativní centrum ve Vysočanech je vzdálené 10 minut pěšky. Nedaleko je i vlakové nádraží Praha – Libeň. Snadné napojení na městský okruh. V blízkosti budovy park Rokytka.

Vybavení a služby:
Centrální recepce
Ostraha budovy, kamerový systém
Vstup na čipové karty
Zdvojené podlahy
Podlahové krabice
Velká stropní výška
Centrální vzduchotechnika, vytápění a centrální klimatizace
Skladové kapacity
Povrchové parkoviště

Dokončení fáze 1 v Q1 2022.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Celková plocha 1 221 m2
Parkování Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33117
Informace o budově pronájem kanceláře
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.