Obchodní prostory, Želetavská, Michle - Praha 4 | 1
Obchodní prostory, Želetavská, Michle - Praha 4 | 2
Obchodní prostory, Želetavská, Michle - Praha 4 | 3
Obchodní prostory, Želetavská, Michle - Praha 4 | 4

obchodní prostory, přízemí

94 m2

Praha 4, Michle, Želetavská

Obchodní prostory k pronájmu v administrativní budově, která prošla kompletní důkladnou rekonstrukcí. Budova byla navržená architektonickým studiem Aulík Fišer architekti a nachází se v obchodní části Prahy 4. Zajímavostí je provozně velice efektivní dvojitá jižní prosklená fasáda.

Lokalita:
Dobrá napojení na Pražský okruh a dálnici D1 směrem na Brno. Dobré spojení veřejnou dopravou - stanice metra Budějovická (linka C) je vzdálená 2 minuty autobusem nebo 6 minut chůze.

Vybavení a služby:
Klimatizace a topení
24hodinová recepce s ostrahou
Jídelna na přízemí
Parkování v podzemních garážích

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 94 m2
Parkování 115 EUR / ps / měsíc
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33950
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.