Obchodní prostory, Vyskočilova, Michle - Praha 4 | 1
Obchodní prostory, Vyskočilova, Michle - Praha 4 | 2
Obchodní prostory, Vyskočilova, Michle - Praha 4 | 3

obchodní prostory

162 m2

Praha 4, Michle, Vyskočilova

Obchodní prostory k pronájmu v moderní administrativně budově, pocházející z dílny architektonického studia Aulík Fišer. Budova, dokončena v roce 2005, také nabízí všem nájemcům střešní přístupnou terasu s excelentním výhledem na Prahu. Certifikace BREEAM na úrovni Very Good.

Lokalita:
Stanice metra Budějovická (trasa C) je propojena s bezplatnými kyvadlovými autobusy a je vzdálená pouze 5 minut pěší chůze. Před budovou se nachází též zastávka městské hromadné dopravy a na stanici metra Budějovická je to pouze jednu zastávku. Další nespornou výhodou je bezprostřední napojení na severojižní magistrálu a na dálnici D1 spojující Prahu s Brnem, Budapeští a Vídni.

Vybavení a služby:
Reprezentativní recepce
Centrální kamerový systém, elektronické zabezpečovací zařízení
24hodinová bezpečnostní služba a přístup do budovy
Přístupový kartový systém
Moderní výtahy
Kantýna
Kavárna, restaurace, tabák a fitness v rámci celého projektu
Střešní terasa přístupná všem nájemcům

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 162 m2
Parkování 125 EUR / ps / měsíc
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34175
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.