Obchodní prostory, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 1
Obchodní prostory, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 2
Obchodní prostory, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 3
Obchodní prostory, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 4
Obchodní prostory, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 5
Pod nabídkou

Budova 4, obchodní prostory, přízemí

451 m2

Praha 8, Libeň, Voctářova

13,75 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v novém administrativním projektu tvořeném třemi objekty. Jedná se o nevšední spojení dvou administrativních budov a kulturní památky. Budova 4 nabízí vysokou variabilitu kancelářských prostor v 7 nadzemních podlažích, obchodní a skladové prostory. Součástí objektu je atrium a střešní terasa se zahradou.

Lokalita:
Budova se nachází v rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 8 s výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností autem i hromadnou dopravou. V těsné blízkosti stanice metra Palmovka (trasa B), tramvajových zastávek a autobusového nádraží.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 13,75 € za m2 / 337 Kč za m2
Služby 181 Kč za m2
Celková plocha 451 m2
Parkování 120 EUR / ps / měsíc
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38073

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby