Obchodní prostory, Jinonice - Praha 5 | 1
Obchodní prostory, Jinonice - Praha 5 | 2
Obchodní prostory, Jinonice - Praha 5 | 3

Budova B, obchodní prostory

1 283 m2

Praha 5, Jinonice

15 - 20 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v novém administrativní projektu, který bude součástí moderního a rozsáhlého komplexu rezidenčních a kancelářských budov na Praze 5. Svým nájemcům poskytne komunitní zahradu na střechách, terasy s výhledy či zázemí pro sportovce jako jsou kolárny a sprchy.

Lokalita:
Dobrá dostupná městskou hromadnou dopravou i automobilem – budova propojuje dvě zastávky metra linky B (Jinonice a Radlická), které jsou od centra města jen pár stanic. Snadné napojení na dálnici D5 a na mezinárodní letiště Václava Havla Praha.

Vybavení a služby:
Reprezentativní recepce
Ostraha 24/7
Klimatizace
Otevíratelná okna
Sprinklerový systém
Optická vlákna
Kolárny, sprchy

K dispozici od H2 2023.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 15 - 20 € za m2 / 368 - 491 Kč za m2
Služby 95 Kč za m2
Celková plocha 1 283 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39550
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment