Obchodní prostory, U Trezorky, Jinonice - Praha 5 | 1
Obchodní prostory, U Trezorky, Jinonice - Praha 5 | 2
Obchodní prostory, U Trezorky, Jinonice - Praha 5 | 3

obchodní prostor

260 m2

Praha 5, Jinonice, U Trezorky

Obchodní prostory k pronájmu v první vystavěné budově v areálu Waltrovka, která nabízí až 27 000 m2 pronajímatelných ploch. Okolí budovy nabízí rovněž příjemné vnitřní náměstí se zelení, funkčními vodními prvky a odpočinkovými zónami. Objekt získal řadu prestižních mezinárodních ocenění.

Lokalita:
Výborná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou. V blízkosti se nachází stanice metra Jinonice (trasa B), autobusové zastávky Jinonice, Hutmanka a U Waltrovky i vlakové nádraží Praha-Jinonice. Snadný přístup ze tří hlavních komunikací – Radlické, Jinonické a Peroutkovy.

Vybavení a služby:
Vytápění konvektory
Chladící trámy integrované v podhledech
Zdvojené podlahy
Otevíratelná okna
Světlá výška 3 m
Parkování

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 16 € za m2 / 396 Kč za m2
Služby 70 Kč za m2
Celková plocha 260 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42259
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.