Obchodní prostory, Přízova, Brno - střed - Brno | 1
Obchodní prostory, Přízova, Brno - střed - Brno | 2

Budova B, obchodní prostor

481 m2

Brno, Brno - střed, Přízova

14,95 - 15,50 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v administrativním komplexu, který je tvořený 9 administrativními budovami a poskytne rezidentům kromě moderních kanceláří certifikovaných dle BREEAM také odpočinkový park s jezírkem. Prostory jsou ve stavu shell & core.

Lokalita:
Velkou výhodou projektu je perfektní dopravní spojení MHD, hlavní autobusové a vlakové nádraží v dochozí vzdálenosti a snadné napojení na brněnský okruh a dálniční síť. Centrum města Brna a obchodní galerie Vaňkovka, které jsou v těsné blízkosti zaručují nájemcům veškerou občanskou vybavenost a služby.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 14,95 - 15,50 € za m2 / 369 - 382 Kč za m2
Služby 3,50 € za m2
Celková plocha 481 m2
Parkování Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 43342
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Riedl House