Rodinný dům 5 + 1, K Vízerce, Nebušice - Praha 6 | 1
Rodinný dům 5 + 1, K Vízerce, Nebušice - Praha 6 | 2
Rodinný dům 5 + 1, K Vízerce, Nebušice - Praha 6 | 3
Rodinný dům 5 + 1, K Vízerce, Nebušice - Praha 6 | 4
Rodinný dům 5 + 1, K Vízerce, Nebušice - Praha 6 | 5
Rodinný dům 5 + 1, K Vízerce, Nebušice - Praha 6 | 6
Rodinný dům 5 + 1, K Vízerce, Nebušice - Praha 6 | 7

Rodinný dům 5 + 1

Užitná plocha 220 m2, pozemek -

Praha 6, Nebušice, K Vízerce

Samostatně stojící rodinná vila s balkonem v klidné rezidenční čtvrti Nebušice v blízkosti mezinárodní školy ISP.

V domě je plně vybavená otevřená kuchyň, velký obývací pokoj s krbem, francouzskými okny a vstupy na zahradu, jídelní prostor, 4 ložnice, 2 koupelny, velký podkrovní pokoj, úložné prostory, šatny a vestavěné skříně. Dům má mnoho oken s pěkným výhledem, klimatizaci, shoz prádla, plovoucí podlahy a dlažbu v koupelnách. Satelitní a internetové připojení, telefonní linky. Dvougaráž.

Poplatky za spotřebu energií se platí zvlášť. Možnost služby záhradníka v ceně nájmu. K dispozici nejpozdeji od srpna 2017.

Měsíční nájemné pronajato
Užitná plocha 220 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 11820
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.