Rodinný dům 5 + kk, Skřivánčí, Březiněves - Praha 8 | 1
Rodinný dům 5 + kk, Skřivánčí, Březiněves - Praha 8 | 2
Rodinný dům 5 + kk, Skřivánčí, Březiněves - Praha 8 | 3
Rodinný dům 5 + kk, Skřivánčí, Březiněves - Praha 8 | 4

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 171 m2, pozemek 476 m2

Praha 8, Březiněves, Skřivánčí

Nabízíme k pronájmu nový rodinný dům se zahradou, situovaný v nově postaveném rezidenčním projektu Rodinné domy Březiněves, který získal cenu architektů v rámci prestižní soutěže Realitní projekt Roku 2017. Dům stojí nedaleko centrálního parku s dětským hřištěm, v klidné lokalitě plné zeleně, vzdálené 13 km od centra Prahy, v oblasti s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí.

V přízemí domu se nachází obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a vstupem na terasu / zahradu, koupelna, technická místnost, komora a vstupní chodba s přímým přístupem do garáže. V horním patře jsou umístěny 4 ložnice, šatna, koupelna, samostatná toaleta a schodišťová hala.

Nadstandardní vybavení a provedení, velká okna, vinylové podlahy, dlažba, solární panely, plynový kondenzační kotel, podlahové topení v přízemí domu. K dispozici je garáž a parkování před garáží. Poplatky jsou hrazeny zvlášť.

Měsíční nájemné rezervováno
Užitná plocha 171 m2
Terasa 10 m2
Zastavěná plocha 147 m2
Zahrada 329 m2
Pozemek 476 m2
Parkování Garáž a parkování před garáží.
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32851

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.