Rodinný dům 5 + 1, Na Malé Šárce, Nebušice - Praha 6 | 1
Rodinný dům 5 + 1, Na Malé Šárce, Nebušice - Praha 6 | 2
Rodinný dům 5 + 1, Na Malé Šárce, Nebušice - Praha 6 | 3
Rodinný dům 5 + 1, Na Malé Šárce, Nebušice - Praha 6 | 4
Rodinný dům 5 + 1, Na Malé Šárce, Nebušice - Praha 6 | 5
Rodinný dům 5 + 1, Na Malé Šárce, Nebušice - Praha 6 | 6
Rodinný dům 5 + 1, Na Malé Šárce, Nebušice - Praha 6 | 7
Rodinný dům 5 + 1, Na Malé Šárce, Nebušice - Praha 6 | 8

Rodinný dům 5 + 1

Užitná plocha 220 m2, pozemek 559 m2

Praha 6, Nebušice, Na Malé Šárce

Nabízíme k pronájmu rodinný dům se 3 koupelnami a zahradou, který je součástí rezidenčního areálu postaveného vedle mezinárodní školy ISP v krásném prostředí Nebušic v sousedství Šáreckého údolí. Lokalita plná zeleně poskytuje příjemné bydlení a zázemí pro rodiny s dětmi a výbornou dostupnost do centra a na letiště. Občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí, pravidelné autobusové spoje jezdí k nedaleké stanici metra Bořislavka.

V přízemí domu se nachází obývací pokoj se vstupem na zahradu, plně vybavená kuchyň s jídelnou, prádelna, toaleta a vstupní chodba s přístupem do garáže. V horním patře je hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana, toaleta), další tři ložnice, druhá koupelna (sprchový kout, toaleta) a třetí koupelna (vana, sprchový kout).

Parkety, laminátové podlahy, dlažba, vestavěné skříně a úložné prostory, žaluzie, sítě proti hmyzu, plynový kotel, pračka, myčka. Satelitní připojení, centrálně monitorovaný bezpečnostní systém a privátní údržba silnic v areálu. Garáž pro 2 vozy a 2 stání před domem. Dům je po dohodě možno vybavit nábytkem. Poplatky za společné služby v areálu a spotřebu energií činí cca 13.000 Kč měsíčně. K dispozici od ledna 2022.

Měsíční nájemné pronajato
Užitná plocha 220 m2
Zastavěná plocha 198 m2
Zahrada 361 m2
Pozemek 559 m2
Parkování Dvojgaráž a 2 stání před domem.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40731

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.