Skladové prostory, Ke Kablu, Dolní Měcholupy - Praha 10 | 1

Budova 4 - skladové prostory, k dispozici od Q2-Q3/2023

5 116 m2

Praha 10, Dolní Měcholupy, Ke Kablu

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

5 116 m2 skladových a kancelářských prostor k pronájmu v Dolních Měcholupech. Prostory jsou vhodné pro logistiku, distribuci nebo lehkou výrobu, ale zejména pro Hi-Tech realizaci standardních provozů v oblasti IT, RD, Ecommerce apod. Záměrem je mimo jiné vytvoření podmínek pro provoz s vyšší přidanou hodnotou, které budou obsluhovány pracovní silou přímo z metropole. Jedná se o kombinaci občansky využitelného prostředí a průmyslového Hi-Tech parku, který svým charakterem zaplní chybějící segment trhu, přičemž však bude vhodně integrován do stávajícího okolí. Park bude vhodný na kombinaci skladového a obchodního prostoru s možností parkování jak pro zásobování tak i zákazníky. Vnitřní uspořádání prostor lze přizpůsobit požadavkům nájemce.

Lokalita:
Jedná se o revitalizaci bývalého areálu Kovošrot, Dolní Měcholupy. Nedaleko areálu se nachází budova Zentivy. Park je situován nedaleko obytné zóny a je vhodný pro obchodní prostory a show roomy. Součastí parku bude i zóna zeleně a oddychu.

Vybavení a služby:
- flexibilní jednotky (sklad / lehká výroba / kancelář / showroom)
- správa nemovitosti přímo v areálu
- údržba budov
- 32 parkovacích míst
- 293 sdílených parkovacích míst

Skladové/výrobní prostory:
- nosnost podlahy 5 t/m2
- světlá výška 12,6 m
- 2 přímé vjezdy
- 4 nakládací plošiny
- světelná propustnost 2 %
- modul sloupů 12 m x 24 m
- LED osvětlení 200 Lux
- ESFR spinkler systém

Kanceláře:
- kancelářské prostory na míru

K dispozici od Q2-Q3/2023.

Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Celková plocha 5 116 m2
Výška stropu 12,6 m
Nosnost podlah 5 t na m2
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40115
Informace o budově Logistický park

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.