Výrobní prostory, Průmyslový Park, Cheb | 1
Výrobní prostory, Průmyslový Park, Cheb | 2

Budova E - průmyslové prostory

5 330 - 5 330 m2

Cheb, Průmyslový Park

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

5 330 m2 výrobních, skladových a kancelářských prostor k pronájmu v Chebu. Prostory kategorie A jsou vhodné pro logistiku, distribuci nebo lehkou výrobu. Vnitřní uspořádání prostor lze přizpůsobit požadavkům nájemce. K nastěhování do 9 měsíců od podpisu smlouvy.

Lokalita:
Park je vybudován 2 km od hranic města Cheb. Svou polohou v blízkosti německé dálnice A93 a minimální vzdálenosti od saských i bavorských automobilek se stává ideálním místem pro dodavatele na německý trh. V severozápadním trojúhelníku mezi Chebem, Lipskem a Drážďany se nachází továrny Volskwagen Group, BMW, Porsche a v jihozápadním trojúhelníku mezi Chebem, Mnichovem a Ingolstadtem pak další továrny BMW, AUDI, Siemens či Continetal. Výborná dopravní dostupnost je zajištěna dálnicemi A93/A9/A4/A72 do Regensburgu, Mnichova, Leipzigu a Chemnitzu. Prochází tudy také evropský železniční koridor z Prahy do Norimberku. Spojení přilehlých pohraničních oblastí Německa (Selb, Hof) s českými regiony Chebu a Sokolova poskytuje lokální železniční trať. Spojení mezi areálem, Chebem a Sokolovem je zajištěno pravidelnou veřejnou dopravou.

Vybavení a služby:
- flexibilní jednotky (sklad / lehká výroba / kancelář / showroom)
- správa nemovitosti přímo v areálu
- údržba budov
- přístupnost 24/7

Skladové/výrobní prostory:
- nosnost podlahy 5 t/m2
- světlá výška 10 m
- nakládací rampy
- hydraulické můstky
- přímé vjezdy
- světelná propustnost 2 %
- modul sloupů 12m x 24 m
- LED osvětlení 200 Lux
- ESFR spinkler systém

Kanceláře:
- kancelářské prostory na míru
- klimatizace

Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Celková plocha 5 330 m2
Minimální plocha 5 330 m2
Výška stropu 10  m
Nosnost podlah 5 t na m2
Typ budovy Železobetonová konstrukce
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40057
Informace o budově Průmyslový areál

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.