Všechny zprávy

10. červenec 2017

Svoboda & Williams nabízí kanceláře s flexibilní dobou nájmu v budově Na Příkopě 15

Realitní kancelář Svoboda & Williams exkluzivně nabízí zařízené kanceláře s flexibilní dobou nájmu a plochami již od 16 m2 v budově Na Příkopě 15. Provozovatelem nového konceptu kancelářských prostor v tomto unikátním konstruktivistickém objektu, známém též jako Dětský dům, je společnost Offices Unlimited.

Kanceláře provozované Offices Unlimited jsou ideální pro všechny, kdo se chtějí vyhnout dlouhodobým závazkům plynoucím z pronájmu běžných kanceláří a nutnosti investovat do kancelářského vybavení. Nabízejí parkování v podzemní garáži společně s nonstop recepcí, vybaveným zázemím a širokou škálou služeb. Nájemci tak mohou využívat plně vybavené klimatizované zasedací místnosti, Wi-Fi internet zdarma, zařízenou kuchyňku, chytrou tiskárnu a dále služby osobní asistentky, IT podporu, právní servis a další služby. Mnozí jistě ocení i benefit v podobě otevíratelných oken. O jedinečný design interiérů se postaral renomovaný Atelier SAD.

Oficiální webové stránky: Na Příkopě 15 

Na Příkopě 15 | Svoboda & Williams Na Příkopě 15 | Svoboda & Williams Na Příkopě 15 | Svoboda & Williams Na Příkopě 15 | Svoboda & Williams Na Příkopě 15 | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.