Všechny zprávy

14. únor 2018

Svoboda & Williams získala exkluzivní pověření k prodeji bytů v projektu Šárecký dvůr

Realitní kancelář Svoboda & Williams se stala exkluzivním prodejcem bytů v rezidenčním parku Šárecký dvůr, jenž vniká v prostorách historického dvora s působivou bránou. Pečlivě zrekonstruovanou barokní budovu doplní pětice nových viladomů, rozmístěných v zahradě s parkovou úpravou. Projekt nabídne bydlení v uzavřeném areálu s recepcí a podzemním parkováním poblíž přírodní rezervace Divoká Šárka, zároveň však jen pár minut chůze od stanice metra.

Projekt Šárecký dvůr bude tvořen celkem 51 prémiovými byty v atraktivním rezidenčním parku, jenž citlivě integruje původní barokní architekturu s designem 21. století. Ojedinělý areál vzniká kompletní přestavbou hospodářského dvora, jehož historie se začala psát již v roce 1433. Součástí projektu jsou - vedle bytů s běžnými dispozicemi - též třípodlažní byty s impozantními klenutými stropy, dvoupodlažní duplexy s privátními zahradami i velkoryse koncipované penthousy. Z bytů v horních podlažích se otevírají poutavé výhledy na klidnou hladinu vodní nádrže Džbán a zeleň Šáreckého údolí.

Soukromí a bezpečí rezidentů bude zajišťovat recepce a památkově chráněná kamenná zeď, jež obklopuje celý areál. Na historické kořeny upozorňuje mohutná barokní brána. Koncepce projektu je dílem renomovaného studia Bogle Architects, jehož ředitel Ian Bogle se podílel na ikonickém londýnském mrakodrapu Swiss Re Tower, přezdívaném "Okurka". Interiéry jsou dílem studia Chmelař architekti.

„Šárecký dvůr přináší výjimečné bydlení v areálu, který unikátně kombinuje moderní architekturu s původním historickým komplexem. Prodej a marketing projektu jsme se rozhodli exkluzivně svěřit realitní kanceláři Svoboda & Williams, neboť její profesionální přístup se pro tento prémiový projekt ideálně hodí, navíc dokáže prostřednictvím své partnerské sítě Christie's International Real Estate oslovit i odpovídající zahraniční klientelu,” uvedl Viktor Peška, obchodní ředitel developerské skupiny CRESTYL, která projekt Šárecký dvůr realizuje.

Byty v projektu budou připraveny k nastěhování v srpnu 2018.

Šárecký dvůr | byty k prodeji, Praha 6 | Svoboda & Williams Šárecký dvůr | prodej bytů v Praze 6 | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.