Všechny zprávy

10. září 2019

Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 2 952 m2 prostor pro investiční skupinu C2H Equity

Kancelářská budova Nile House, která nabízí 19 000 m2 administrativních prostor, je nyní kompletně obsazena. K tomuto úspěchu přispěla i realitní kancelář Svoboda & Williams, jež zprostředkovala pronájem 2 952 m2 prostor pro investiční skupinu C2H Equity. Sídlo této významné české společnosti se tak přesunulo z Holešovic do Karlína.

Holdingová společnost C2H Equity, pod kterou spadají tři investiční skupiny, hraje významnou roli zejména na česko-slovenském módním trhu. V roce 2017 koupila majoritní podíl značky Pietro Fillipi, půl roku poté své investiční portfolio rozšířila o trutnovského výrobce kožené módy Kara a letos v květnu získala pětiletou afiliační smlouvu s francouzskou značkou spodního prádla Etam. Kromě módního odvětví společnost investuje do nemovitostí, technologií a inovativních projektů. Podíl tak získala například ve startupu Liftago, který v lednu úspěšně prodala, nebo ve firmě vyrábějící jízdní kola Favorit Czechoslovakia. „Právě rostoucí tendence C2H Equity byla jedním z důvodů, proč společnost začala hledat nové sídlo," říká Sylva Turinská ze Svoboda & Williams, která transakci zprostředkovala.

O unikátní podobu kancelářských prostor se postarala interiérová designérka Simona Fritz, která se rozhodla nové sídlo C2H Equity zpestřit například dominantními kusy čalouněného nábytku či díly současných výtvarníků z Čech a Slovenska. Vznikl tak velmi jednotný prostor spojující klientskou zónu, zasedací místnosti a kanceláře. Příjemnou atmosférou se vyznačuje i samotná budova Nile House, která je součástí administrativního komplexu River City. Za jeho realizací stojí rakouská společnost CA Immo Real Estate Management, významný developer v oblasti kancelářských budov. Právě Nile House představuje jeden z velkých úspěchů této společnosti – jako první budova v České republice totiž získala prestižní certifikaci LEED Platinum. Splňuje tak velmi přísné požadavky na úsporu energií, výši podílu energie získané z obnovitelných zdrojů, kvalitu ovzduší, spotřebu vody a původ použitých materiálů.

Nové sídlo C2H Equity | Svoboda & Williams Nové sídlo C2H Equity | Svoboda & Williams Nové sídlo C2H Equity | Svoboda & Williams Nové sídlo C2H Equity | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.