Všechny zprávy

09. říjen 2019

Vily Dobřejovice: velkorysé rodinné bydlení zkolaudováno

Nadčasové rodinné domy, které vznikly v rámci projektu Vily Dobřejovice, nabízejí bydlení v klidné lokalitě nedaleko Prahy, v obklopení přírody a veškeré občanské vybavenosti. Novostavby byly v září úspěšně zkolaudovány, v současné době jsou tak připraveny k nastěhování. Prodejem domů byla exkluzivně pověřena realitní kancelář Svoboda & Williams.

Projekt Vily Dobřejovice tvoří 5 prostorných rodinných domů, každý s jihozápadně orientovanou zahradou a třemi terasami. Všechny domy, které vznikly podle návrhu architekta Miroslava Gebase, byly úspěšně dokončeny a zkolaudovány, případní zájemci tak mají ideální příležitost k prohlídce. Vybavení každého domu odpovídá vysokému standardu celého projektu a zahrnuje velkoformátová francouzská okna, třívrstvé dřevěné podlahy, povrch teras z borovicového dřeva, prvotřídní sanitu a bezfalcové dveře. Kromě vybavení zaujmou Vily Dobřejovice také zajímavým architektonickým řešením využívajícím prosklené plochy štítů a lokalitou – Dobřejovice i jejich okolí nabízí mnoho příležitostí aktivního vyžití, přímo u domů se nachází cyklostezka, pěšky se dá dojít do Průhonického parku. Obec se vyznačuje také skvělou dostupností do Prahy, praktické je i nedaleké napojení na dálnici D1.

Pro termín prohlídky prosím kontaktujte naši realitní kancelář.

Více informací o projektu Vily Dobřejovice.

Vily Dobřejovice | Svoboda & Williams Vily Dobřejovice | Svoboda & Williams Vily Dobřejovice | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.