Všechny zprávy

14. prosinec 2020

Prodej bytů v Rezidenci Italská 8 postupuje svižným tempem

Na základě exkluzivního pověření developerem Pražské Rezidence zahájila realitní kancelář Svoboda & Williams na začátku listopadu prodej bytů v Rezidenci Italská 8. Projekt se setkal s nebývalým úspěchem – od zahájení spolupráce bylo prodáno 5 jednotek a 3 jednotky jsou v jednání, v nabídce tak aktuálně zbývají poslední 3 volné byty.

Rekonstrukcí domu vzniká na šesti patrech prostor pro 24 bytů o dispozici 2 + kk a pro jeden byt o dispozici 3 + kk a podlahové ploše 120 m2 s terasou. V každém bytě vynikne zdařilé spojení původních prvků domu, jako jsou arkýřová okna či lodžie orientované do zeleného vnitrobloku, s vysokou úrovní rekonstrukce a současnými nároky na uspořádání obytného prostoru. Budoucí majitelé si navíc budou moci vybrat podobu interiéru podle svých preferencí – všechny jednotky budou dokončeny v jednom z citlivě navržených standardů: Modern Black, Modern White nebo Vintage.

Více informací o Rezidenci Italská 8.

Rezidence Italská 8 | Svoboda & Williams Rezidence Italská 8 | Prodej bytů Vinohrady Byty na prodej Vinohrady Byty 2+kk na prodej | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.