Všechny zprávy

01. duben 2021

Nevšední realizace bytu v projektu Celínka z pera architektonického studia Mimolimit

Celínka, jedinečný rezidenční projekt v ulici Elišky Krásnohorské, byl úspěšně zkolaudován v létě roku 2019 a všech osm bytů našlo své majitele. Interiér jednoho z nich vytvořilo uznávané architektonické studio Mimolimit v čele s Bárou Škorpilovou, které se podařilo současným jazykem citovat původní atmosféru dvacátých a třicátých let.

Zadáním pro jednotku o ploše 240 m2 bylo vytvořit „pánský“ byt s pracovnou a jednou ložnicí. „Zvolili jsme kontrastnější barevnost, která prostor opticky zvětšila. Spojovacím prvkem je kámen v různých provedeních povrchových úprav, který se kombinuje se dřevem, kovovými patinami a textiliemi – sametem, lnem, hedvábím, ale i kůží a koberci,“ vysvětluje pojetí interiéru Škorpilová v článku na online magazínu Selected, který si můžete přečíst ZDE.

Celínka | Bára Škorpilová Prémiový byt v centru Prahy | Mimolimit Rezidenční projekt Celínka | Svoboda & Williams Interiér podle návrhu architektonického studia Mimolimit

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.