Všechny zprávy

14. květen 2021

Apartmány Bramberk: smělý přístup k realizaci horského projektu

Svoboda & Williams zahajuje prodej jednotek ve velkoryse pojatém projektu Apartmány Bramberk, který právě vyrůstá v nejvyhledávanější rekreační lokalitě Pec pod Sněžkou. Díky výjimečnému umístění apartmány nabídnou spojení klidu krkonošské krajiny a všech předností oblíbeného horského střediska.

Apartmány Bramberk vznikají kompletní a nákladnou rekonstrukcí bývalého rekreačního střediska, jehož původní tvarosloví zůstane zachováno – nový objekt, umístěný tisíc metrů nad mořem, tak na první pohled zaujme členitou hmotou tvořenou třemi oddělenými obytnými bloky. S rekonstrukcí se váže proměna v podobě masivně proskleného průčelí, díky němuž se budou interiéry deseti apartmánů o ploše 113–155 m2 otevírat podmanivým výhledům do okolí. Nové členění bloků navíc nabídne propojení každého apartmánu s vlastní vyhřívanou terasou. Soukromí majitelů umocní pozemek o rozloze 15 319 m2, který objekt obklopuje a chrání před další výstavbou v jeho bezprostřední blízkosti.

Apartmány Bramberk jsou realizovány s ambicí vytvořit místo, které propojí svět klidu a zábavy. Kromě nebývalé vzdušnosti a dialogu interiérů s okolní přírodou nabídnou také dokončení v kvalitním standardu, který zahrne dubové třívrstvé vyhřívané podlahy s možností výběru z několika odstínů, velkoformátová okna s hliníkovým rámem a izolačním trojsklem, krb či krbová kamna a přípravu na infrasaunu, v koupelnách velkoformátovou dlažbu a prémiovou sanitu. Přímo v budově také vznikne privátní wellness s 15metrovým bazénem a reprezentativní lobby s barem. O bezproblémový chod objektu a pohodlí majitelů se postará správce objektu, součástí domu bude také lyžárna, kolárna a dva výtahy pro komfortní pohyb napříč jednotlivými podlažími.

Vzhledem k rostoucí popularitě rekreačních lokalit v České republice představuje koupě apartmánu v tomto projektu bezpečný způsob uložení peněz. „Velkou předností Apartmánů Bramberk je fakt, že kupní cena zahrnuje také podíl na výnosu ze šesti samostatných apartmánů, které jsou prostorově i funkčně odděleny od části pro rezidenty a jsou určeny ke komerčnímu pronájmu, podíl na společných prostorách s wellness, dále podíl na pozemcích kolem objektu a na služebním bytu správce. Jde tak o neopakovatelnou příležitost nejen k uchování hodnoty prostředků, ale také k jejich zhodnocení v budoucnosti,“ dodává Magdalena Svatková, jejíž tým má ve Svoboda & Williams prodej Apartmánů Bramberk na starosti.

Dokončení projektu Apartmány Bramberk je naplánováno na konec roku 2023.

Více informací o Apartmánech Bramberk

Apartmány Bramberk, Pec pod Sněžkou Apartmány na prodej v Peci pod Sněžkou Apartmány Krkonoše | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.