Všechny zprávy

18. červen 2021

Na břehu Orlické přehrady vzniká Přístav pod taktovkou světoznámého architekta

Portfolio Svoboda & Williams brzy rozšíří čtrnáctka jedinečných domů, které již vyrůstají ve svahu přímo u vodní hladiny Orlické přehrady, pouhých 45 minut od Prahy. Díky odlehlosti pozemku, na němž se nacházejí, nabídnou dokonalý únik před světem, v obklopení majestátní přírody středočeského povodí Vltavy. Velkou předností bude také vlastní molo vyhrazené pro flotilu budoucích majitelů.

Lokality, které by spojovaly naprostý klid s výhledem na vodní plochu, jsou v České republice velice vzácné. Přístav nad břehem Orlické přehrady tak vzniká s ambicí vytvořit útočiště pro náročné, které se bude naprosto vymykat zajetým standardům, a naplní tak potenciál místa s jedinečným geniem loci. Ve svažitém pozemku zde už nyní vyrůstá čtrnáct domů, které budou částečně zapuštěné do země, díky čemuž nerušeně splynou s okolní přírodou. Do každého z nich se navíc promítne rukopis proslulého amerického architekta Jamese Cutlera (Cutler Anderson Architects), jehož realizace vždy reflektují prostředí, ve kterém jsou zasazeny.

Více informací již brzy na svoboda-williams.com.

Přístav | Domy na prodej Orlík | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.