Všechny zprávy

16. červenec 2021

Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej bytů v projektu Viladům Máj

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem čtyř dvouúrovňových bytů se zahradou a dvou penthousů s terasami v již zkolaudovaném rezidenčním projektu Viladům Máj, který vyrostl v klidné čtvrti na hranici rozsáhlého přírodního parku Košíře-Motol.

Viladům Máj vzniká pod taktovkou skupiny investorů Nová Praha ve spolupráci s architektky z renomovaného studia SENAA. Projekt komorního rázu je tvořen dvěma velkoryse prosklenými objekty, které díky důmyslnému uspořádání poskytnou budoucím rezidentům dostatek soukromí. Na každý ze čtyř dvouúrovňových bytů navazuje privátní zahrada, dvojice penthousů je z obou stran propojena s terasami a díky ekologické zelené střeše poskytuje příjemné klima i v horkých letních dnech. Všechny jednotky se velkoformátovými okny otevřou vstříc okolní zeleni zahrady, která je realizována pod dohledem zahradního architekta.

Projekt vzniká s důrazem na spojení prvotřídních materiálů a funkčnosti, interiéry tak sjednotí dubové dřevo na podlahách i schodištích, bezfalcové dveře s dubovou dýhou, na terasách modřínové dřevo a v koupelnách velkoformátové prémiové italské dlažby i obklady či sanita z dílny renomovaných výrobců Laufen, Grohe, PMH či Sapho. Penthousy budou nadto vybaveny klimatizačními jednotkami a všechny jednotky zahrnou přípravu pro chytrou domácnost. Komfort přinášejí také prostorné sklepy a možnost parkování v podzemní garáži.

Velkou předností Viladomu Máj je také jeho umístění – nachází se v klidné rezidenční čtvrti přímo sousedící s rozsáhlým přírodním parkem Motol-Košíře, jehož součástí je kromě cyklostezek a pěších tras také populární golfové hřiště Golf Club Praha. V okolí se dále nachází přírodní koupaliště a několik dalších lesoparků. Z nedaleké tramvajové stanice se lze pohodlně dostat na Anděl, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Lokalita tak v sobě spojuje život v příjemném ústraní s rychlou dostupností centra města.

Více informací o Viladomu Máj.

Viladům Máj | Svoboda & Williams Nové byty na prodej, Praha Penthouse s terasou a výhledem Byt s vlastní zahradou, Praha

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.