Všechny zprávy

13. září 2021

Svoboda & Williams zve na prohlídku vzorového bytu ve Viladomu Máj

V již zkolaudovaném Viladomu Máj, který nabízí komorní bydlení v tiché lokalitě u parku Košíře-Motol, zbývají v současné době k prodeji tři bytové jednotky. Jedna z nich byla interiérovou designérkou vybavena jako vzorový byt, díky čemuž si případní zájemci mohou lépe představit, jak lze vzdušný prostor zařídit a které prvky vytvoří příjemnou atmosféru.

Viladům Máj nabízí díky svému umístění v klidné rezidenční zástavbě přímo u přírodního parku Košíře-Motol jak tolik žádaný klid, tak rychlé spojení s centrem města. Rezidenci tvoří čtyři dvoupatrové zahradní byty 4+kk s charakterem rodinného domu a dva velkoryse pojaté klimatizované penthousy 4+kk, každý se dvěma privátními terasami. Právě v jednom z penthousů vznikl vzorový byt, který kromě vkusně zařízeného interiéru prosvětleného velkoformátovými okny zaujme také výhledem do zeleně okolních stromů.

Pro termín prohlídky vzorového bytů prosím kontaktujte naši realitní kancelář.

Více informací o Viladomu Máj.

 

Viladům Máj | Svoboda & Williams Byty na prodej Praha Moderní bydlení v Praze Byt s vlastní zahradou Rodinné bydlení v Praze Byt s vlastním bazénem

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.