Všechny zprávy

14. březen 2022

Firmy, které se dříve rozhodovaly pro dlouhodobý pronájem, volí flexibilní kanceláře

V uplynulých měsících zprostředkoval tým pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams dvě významné nájemní transakce pro společnosti Champion Bet a AMI Praha. V obou případech společnosti nakonec upustily od původního požadavku najít prostory pro dlouhodobý pronájem a přestěhovaly se do již vybavených kanceláří s flexibilní dobou nájmu.

Společnost Champion Bet se na realitní kancelář Svoboda & Williams obrátila s požadavkem najít kancelářské prostory ke dlouhodobému pronájmu pro přibližně 30 osob o výměře 400 m2. „Vzhledem k časovým úsporám se zájemce rozhodl i pro zvážení kancelářských prostor s hotovým ‚fit outem‘. Navrhli jsme tedy řešení, kterým byly dokončené atraktivní prostory v budově Visionary na Praze 7, v níž jsou téměř tři patra vyhrazena pro flexibilní kanceláře, nyní provozované společností Scott & Weber,“ vysvětluje Petra Schinkmannová z týmu pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams. Společnost Champion Bet si v budově Visionary pronajala celkem 12 vybavených kanceláří.

Podobná situace nastala i v případě softwarové společnosti AMI Praha, která se nebránila hledat vhodné prostory jak mezi nabídkou dlouhodobých pronájmů, tak mezi flexibilními kancelářemi. Po porovnání obou variant a s ohledem na své konkrétní potřeby se rozhodla pro atraktivní kanceláře pro 35 lidí v karlínské budově Praga Studios, rovněž provozované ve flexibilním režimu společností Scott & Weber. „Vedení společnosti AMI Praha usoudilo, že je praktičtější pronajmout si již zcela vybavené kanceláře, ve kterých navíc mohou využívat komplexní nabídku služeb,“ říká Sylva Turinská ze Svoboda & Williams, která měla zastupování nájemce AMI Praha na starosti.

Svoboda & Williams úzce spolupracuje se společností Offices Unlimited a s dalšími firmami, jejichž portfolio je tvořeno kancelářemi s flexibilní dobou pronájmu. Přizpůsobuje se tak současné situaci na trhu a reaguje na rostoucí poptávku po flexibilitě, a klientům z řad nájemců nabízí rovněž sdílené kancelářské prostory z nabídky téměř všech poskytovatelů tohoto konceptu.

Naši kompletní nabídku servisovaných kanceláří najdete zde.

 

Sdílené kanceláře k pronájmu v Praze Champion Bet a AMI Praha Flexibilní kanceláře | Svoboda & Williams Servisované kanceláře a coworking

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.