Všechny zprávy

29. září 2021

Svoboda & Williams vítězem v kategorii Best Local Real Estate Agency na HOF Awards 2021

Realitní společnost Svoboda & Williams zvítězila v kategorii Best Local Real Estate Agency v 6. ročníku soutěže HOF Awards, která proběhla 23. září souběžně s konferencí CEDEM 2021.

Na letošním ročníku HOF Awards se soutěžilo v celkem 21 kategoriích, v nichž byly nominovány společnosti a projekty napříč centrální a východní Evropou. V kategorii Best Residential Development zvítězil slovenský developerský projekt Sky Park Residence, hned dvě ocenění získala pražská budova The Flow Building.

Předávání cen HOF Awards bylo součástí mezinárodní konference CEDEM 2021, během které vystoupily přes tři desítky řečníků z řad předních realitních společností z České republiky i zahraničí. Věnovali se tématům napříč všemi segmenty realitního trhu, zejména pak tomu, jak se jednotlivé oblasti vypořádávají se změnami, které přinesla pandemie.

Před panelem zaměřeným na rezidenční trh vystoupil majitel Svoboda & Williams Prokop Svoboda, který se v prezentaci věnoval uplynulým osmi měsícům na pražském trhu nemovitostí. Poukázal na to, že při rozhodování, kam zaparkovat své finanční prostředky, je v dnešní době klíčovým hlediskem kapitálový výnos, t.j. zhodnocení nemovitosti v čase. Zároveň podotknul, že po velmi rychlé a rekordní první polovině roku začal trh zpomalovat, což se ukazuje jak na objemu poskytnutých hypoték, tak na počtu poptávek, které realitní kancelář Svoboda & Williams eviduje. Vše ale souvisí se stále omezenější nabídkou, která začíná stagnovat mimo jiné kvůli významným průtahům ve stavebnictví.

Svoboda & Williams HOF Awards Svoboda & Williams na konferenci CEDEM

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.