Všechny zprávy

15. říjen 2021

Svoboda & Williams exkluzivním partnerem při prodeji Rohan City Penthouses

Na území Rohanského ostrova právě vzniká rozsáhlý polyfunkční projekt Rohan City, jehož součástí bude mimo jiné dvojice bytových domů podle návrhu architektky Evy Jiřičné. Jejich nejvyšší podlaží budou vyhrazena pro mimořádné Rohan City Penthouses, které exkluzivně nabídne realitní kancelář Svoboda & Williams.

Nová čtvrť Rohan City, za jejíž realizací stojí developerská společnost Sekyra Group, postupně vyrůstá na území Rohanského ostrova, které z jedné strany lemuje Vltava, ze druhé pak životem vířící Karlín. Na severovýchodním cípu I. etapy tohoto rozlehlého polyfunkčního komplexu vznikne dvojice bytových domů, jejichž podobu navrhla světově proslulá architektka Eva Jiřičná. Právě na nejvyšších podlažích obou staveb se rozprostřou velkolepé Rohan City Penthouses, založené na konceptu otevřenosti a vzdušnosti. Hlavní myšlenkou, která stojí za návrhem těchto unikátních bytů, je především prolnutí vnitřního prostoru s vnějším tak, aby si budoucí majitelé vychutnali otevřené výhledy na Prahu a ničím nerušené soukromí.

Více o penthousech již brzy na stránkách Svoboda & Williams.

Rohan City Penthouses | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.